logo
logo Pixels Interactive – jesteśmy studiem, które łączy profesjonalistów, którzy wierzą w to co robią.
logo Ponad 30 lat doświadczenia w branży.
logo Gry to nie tylko rozrywka, dla nas to pasja i chęć dostarczania graczom inteligentnej rozrywki na najwyższym poziomie.
logo Zabierzemy Was w przeszłość gdzie poprzez rozgrywkę poznacie czasy komunizmu, lata 30’ XX wieku, weźmiecie udział w losach II wojny światowej budując i stając za sterami okrętów wojennych.

Zespół

Pixels Interactive – jesteśmy studiem, które łączy profesjonalistów, którzy wierzą w to co robią. To w sumie ponad 80 lat doświadczenia zespołu Gry to nie tylko rozrywka, dla nas to pasja i chęć dostarczania graczom inteligentnej rozrywki na najwyższym poziomie. Zabierzemy Was w przeszłość gdzie poprzez rozgrywkę poznanie czasy komunizmu, lata 30’ XX wieku, weźmiecie udział w losach II wojny światowej budując i stając za sterami okrętów wojennych. Pokażemy Wam zaginione krainy mrocznego Eternosu.

Produkcje

logo berlin wall
logo auto racing
logo ghosts hunter
logo guardians legend
logo warship
logo robin hood
logo berlin wall
Berlin Wall

The Berlin Wall opowiada o ludziach próbujących uciec z Berlina Wschodniego w czasach zimnej wojny. Fabuła, oparta na prawdziwych wydarzeniach, ujawnia jak pomożesz zdesperowanym ludziom w ich próbach ucieczki od ucisku komunistycznego reżimu.

Staniesz się przywódcą organizacji podziemnej, będziesz odpowiedzialny za pomoc ludziom w ucieczce z państwa totalitarnego. Będziesz przygotowywał skuteczne strategie ucieczek, rekrutował odpowiednich ludzi do współpracy, zarządzał zasobami i skrytkami organizacji.

Na koniec wykonasz indywidualne plany ucieczek, unikając strażników, pokonując przeszkody, rozbrajając miny, omijając pułapek - robiąc wszystko, aby się uwolnić.

ZWIASTUN
logo auto racing
Auto Racin 30’ – Hearts of Speed

Wyścigi bolidów z lat 30 XX wieku. Gracz prowadząc własny warsztat konstruuje bolidy, którymi ściga się podczas wyścigów. Naprawia uszkodzone auta, handluje częściami z pobliskiego złomowiska by zarobić na lepsze materiały i technologie. Wszystko osadzone w realiach początków XX wieku. Gra utrzymana w magicznych klimatach retro pozwala graczowi przenieść się w czasie.

Aktualnie pracujemy nad modelami samochodów, budynków oraz nad trailerem do gry.

ZWIASTUN
logo ghosts hunters
Ghosts Hunter

Ghosts Hunter – horror z dużą dawką czarnego humoru. Wciel się w role łowcy duchów i demonów. Zarządzaj własnym biurem, zatrudniaj personel, doskonal swój sprzęt i podejmuj kontrakty. Trop demony i duchy, nie pozwól się opętać lub przerazić na śmierć.

Jako wynalazca należeć do Ciebie będzie tworzenie nowych pułapek i broni przeciwko zjawom.

Każde zadanie będzie coraz trudniejsze. Odwiedzaj opuszczone fabryki, cmentarze, dwory, kamienice, podmiejskie kanały – na każdym kroku czeka na ciebie kolejne zadanie.

ZWIASTUN
logo guardians legend
Guardian's Legend

Guardian's Legend – to gra RPG nawiązująca swoim stylem do legendarnych tytułów takie jak saga Baldur’s Gate, Planescape Torment. Tworzona przez doświadczony zespół, który pracował nad rozwojem takich gier jak Ultima Online, The Witcher czy Sniper: Ghost Warrior.

Rozbudowana rozgrywka pozwoli graczowi wcielić się w postać maga, łowcy, wojownika, berserkera czy zmiennokształtnego. Gracz tworzy od podstaw bohatera, dostosowując go w dowolny sposób, wybierając z kilkudziesięciu umiejętności i statystyk.

5 klas maga (mag, nekromanta, druid, demonolog, Spirytysta), które łącznie daje graczowi dostęp do ponad 200 unikatowych czarów i zdolności. Wiele ścieżek rozwoju wojownika (paladyn, wysłannik niebios, rycerz); łowcy (łucznik, tropiciel, tamer).

ZWIASTUN
logo warship yard
Warship Yard

To symulator stoczni, w której gracz budować będzie okręty wojenne z czasów drugiej wojny światowej.

Gracz pozna technologie oraz etapy tworzenia, naprawiania, sterowania okrętami, będzie mógł w boju przetestować uzbrojenie i dowiedzieć się do jakich zadań używane były dane jednostki.

Aktualnie gra znajduje się w fazie projektowej, tworzona jest dokumentacja, modele okrętów.

ZWIASTUN
logo robin hood
Robin Hood

Gracz wciela się w rolę Robin Hood’a. Musi wybudować i udoskonalać swoją w lasach Sharwood, skąd prowadzić będzie operacje, okradał bogatych oddawał biednym. Zawalczy o względy Miriam, stoczy potyczki z szeryfem.

Gra znajduje się we wstępnej fazie koncepcyjnej, tworzone są concepty, modele postaci i budynków.

ZWIASTUN

Technologie

logo visual studio
logo helixcore
logo h
logo thx
logo zbrush
logo q
logo substance painter
logo substance designer
logo unreal engine
logo blender
logo i

Dołącz do nas

Zobacz aktualne ofert pracy w naszym studiu.

Programowanie
Programista Unreal Engine
Aplikuj
Grafika
Projektant elementów 3D
Aplikuj
Dźwięk
Twórca ścieżek dźwiękowych
Aplikuj

Doświadczenie

logo cdproject
logo ubisoft
logo varsav
logo platige image
logo techland
logo black sail games
logo world-loom games
logo fire
logo discovery channel
logo simteract
logo polsat
logo tvn
logo anshar studios
logo mocap

Kontakt

Warszawa, PL
+48 667-015-150
contact@pixels-interactive.com
Wyślij wiadomość